8.1.2012 – Turnaj o pohár starostu

Dňa 8.1.2012 sa u nás uskutočnil tradičný turnaj v stolnom tenise o pohár starostu.  Turnaj začal ihneď poobede a pokračoval až do večera. Súťažilo sa v rôzných kategóriach. Najskôr prišli na rad deti do 15 rokov. Potešila ma oveľa väčšia účasť deti v tomto ročníku ako tomu bolo po minulé roky a samozrejme aj úroveň tohoto turnaja rapídne stúpla a dôvodom je samozrejme že deti začalil trénovať pod odborným vedením.  V kategŕii chlapcov sa víťazom stal Ledaj Tomáš. Na druhom mieste skončil Maďara Matúš a na treťom Gieci Lukáš.

V kategórii dievčat sa víťazkou stala Ledajová Martinka, na druhom mieste skončila Gieciová Dagmar , na treťom Líšková Jelka no a na nepopulárnom štvrtom mieste skončila Jakalová Jasminka. I tu sa osvedčilo, že pokiaľ chce hocikto v športe niečo dokázať, je nutné trenovať.

Štvorhry sa hrali pre deti zmiešané.  Víťazom sa stal pár Ledaj Tomáš sLedajovou Martinkou. Na druhom mieste skončila dvojica Gieci Lukáš, Gieciová Dagmar a na treťom Maďara Matúš a Líšková Jelka.

No a poslednou kategóriou bol vlastný turnaj o pohár starostu mužov. Celkovo sa zúčastnilo 8 stolných tenistov. Víťazom súťaže  a držiteľom pohára starostu obce sa stal. p. Milan Strempek. Na druhom mieste skončil Miloš Jakál a na treťom Peter Plášek.