Názory občanov

Sem môžete písať svoje postrehy, alebo názory…

Upozorňujeme že anonymné odkazy budú automaticky ZMAZANĚ.

Občan by sa nemal hanbiť za svoj názor a za svoje meno.

Časy keď sme boli prenasledovaní za svoj názor sú už dúfam definitívne za nami.

71 komentárov Názory občanov

 • starosta

  OK. Nemá už význam, aby sme tu rozoberali Haláčovský futbal. Ty si trener rob ako chceš, Ak budeš chcieť, môžme sa o tom pobaviť osobne, ale tu by som to už uzavrel. Díky za niektorí podnetné návrhy.
  Starosta obce.

 • Bánovce

  Vďaka. Niekedy o tom môžme hodiť debatu ak budete chcieť.

 • Adriána Kasalová

  Som z Chlievan, takže nedá sa mi hodnotiť Vaše dianie v obci. Chcem Vás pochváliť za web stránku, ktorá sa mi páči. Človek tu môže nájsť dosť veľa, či už o histórií, symboloch obce, akciách… Niekomu sa môže zdať stránka jednoduchá, ale ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása. Prehľadnosť stránky je podľa mňa veľmi dôležitá a ako vidím, tu je to perfektné 🙂 A tejto rubrike „názory občanov“ dávam palec hore 🙂

  S pozdravom
  Adriána K., V. Chlievany

 • L.Maďarová

  Pan starosta velmi dakujem za letnu skolu. Urcite sa kazdemu dietati pacila. A mne sa tiez velmi pacila. A este aby som nezabudla dakujem ze ste usporiadali vylet na strelnicu. Keby sme neisli tak by som nemala svoju prvu trofej 2. miesto. Dakujem za vsetky usporiadane vylety a akcie. Dufam ze aj do buducich rokov vymyslite skvele akcie a vylety.

  • starosta

   Niet za čo, Lucka,
   snažím sa všetko robiť pre občanov, či mladých, či starších. I keď nie vždy sa dá všetkým vyhovieť. Poteší že niekto sa poďakuje. I keď musím priznať nápad so strelnicou nebol môj, ale pána zástupcu, Milana Strempeka. Ale zrealizovali sme ho spoločne. A to je dôležité. A v budúcnosti? No bol by som rád, keby sme dokázali hoc aj spoločne vymyslieť nejakú akciu. To by bolo super, aspoň by som vedel, čo sa Vám páči a čo by malo najväčší úspech.
   Starosta obce.

 • Dobrý deň,chcem vy jadriť svoj názor na vašu stránku.Je prehľadná ,zrozumitelná pre občanov. Veľmi sa mi páči.Na tej našej treba popracovať.Želám veľa úspechov.

 • hledám otce

  Dobrý den jmenuji se martin michlík a hledám otce jozefa michlika , nemám bohužel na něho žádny kontakt ani telefon a adresu , nechám tady svůj telefon aby mi napsal zprávu že jsou v pořádku a moc rád bych za nim přijel tel 737635317 , děkuji moc za pomoc s pozdravem martin michlik

 • Robo Ďurkáč ml.

  Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o serióznu debatu ohľadom našich mladých futbalistov. Mrzí ma, že som túto tému s Vami neprebral osobne cez leto na ukončení a že to od Vás žiadam až po 3-4 mesiacoch. Ide však o aktuálnu tému a to síce zimnú prípravu. Konkrétne jeden – dva tréningy v krytej hale. Plne chápem že doba je taká, aká je a že je Vám bližší stolný tenis ale ja to plne rešpektujem a cením si že je tu aj iný šport ako len futbal alebo DHZ. Chcem Vás však poprosiť ako starostu jednej z obcí nášho futbalového klubu o podporu čo sa týka rozvoja našich žiakov. Nechcem do toho zaťažovať funkcionárov z Haláčoviec, pretože tí sa futbalu naplno venovali od marca až po október, navyše, s obetou nemalých finančných prostriedkov. Viacerí z nich mi viackrát prízvukovali, aby som cez zimu nechal futbal tak a hotovo. Verte, že svedomie mi to nedovolí, aj voči chalanom! Verím, že sa osobne a rozumne dohodneme a pomôžete nie MNE, nie ľuďom z Haláčoviec, ale našim malým chalanom, ktorí už začínajú dosahovať zaujímavé výsledky a prvé ovocie pomaly, ale isto prichádza. Ako príklad uvediem výlet na strelnicu do Žitnej – Radiše, ktorého som sa síce nezúčastnil, ale z tlače Otrhánske zvesti (alebo tak nejak sa to volalo) som si o tom prečítal zaujímavý článok ktorého ste sám autorom. Z mojej strany je to nateraz všetko, záleží len na vás či a ako sa k tomu postavíte. Keby dačo je tu môj kontakt: 0907 309 505.

  Robo Ďurkáč ml., tréner žiakov TJ Baník Haláčovce – Otrhánky

  • admin

   Robo priznám tak trošku som zmätený z toho, čo si popísal.
   Neviem čo má strelnica spoločné s futbalom. Strelnica sa organizovala pre občanov obce Otrhánky. Už som ti minule napísal, že sa nevyhýbam debate, práve naopak, ale prečo tu na tejto stránke? Vari nevieš kde je obecný úrad? Pridi, dohodni si stretnutie sadneme, hodíme debatu a výsledok sa uvidí. Nič nesľubujem, k ničomu sa nezaväzujem, iba k jednému, že sa môžme jednoducho baviť a hľadať riešenia. A už prosím nechaj stolný tenis tak ako je. Na stolný tenis prispieva obec menej ako na futbal. Na trenovanie si prispievajú aj samotné deti určitou sumou mesačne. Aký rozdiel oproti futbalistom, že? A ponechaj možnosť rozhodnúť sa kam dám svoje peniaze čisto len a len na mňa. Ja sa tiež nestarám kde ktokoľvek míňa svoje peniaze. Takže pridi, zavolaj dohodni si stretnutie a môžme sa baviť o čomkoľvek. Nechci ale odo mňa aby som ti ja volal, ak niečo potrebuješ ty. Prepáč, ale to nemá logiku.
   starosta obce.

 • admin

  Želám všetkým občanom našej obce v novom roku 2013 veľa zdravia, šťastia, lásky a vzájomného porozumenia.

  Starosta obce Otrhánky

 • Robo Ďurkáč

  25. januára, t. j. piatok, máme schôdzu, po nej sa Vám ozvem alebo osobne prídem.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Blue Captcha Image
Refresh

*

*

code